Penzion Espero

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Skokovy

Provoz :

 

Celoročně

Ceny :

 

- ubytování se snídaní - 300,- Kč
- ubytování s polopenzí - 320,- Kč
- ubytování s plnou penzí - 350,- Kč
- 250,- Děti
 

Popis objektu :

 

Nabízíme pobyty pro zdravé i tělesně postižené a seniory v rodinném penzionu, ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích s umývadlem, s teplou a studenou vodou na pokojích. Toalety a sprchy na chodbách jednotlivých pater, celkem 60 lůžek v 21 pokojích (20 lůžek bezbariérových).

Možnost několika učeben, bar, zahrádka, terasa. Ideální uspořádání rekondičních pobytů, seminářů, školení, večírků.

Je možno využít tří televizí v domě, tělocvičny a také sauny s bazénkem. Tenisový kurt s občerstvením v areálu. Každý den je možnost posezení v domácím baru s letní zahrádkou přístupnou i ze silnice, též je zajištěno občerstvení třikrát denně během jídel v jídelně s terasou. Objekt je chráněn kamerovým systémem. Vlastní počítač (notebook) s bezdrátovou kartou (WIFI) je možno po dohodě připojit na Internet.

Krásné procházky, cyklistické trasy i jízda okružním autobusem po Českém Ráji.

Služby :

 

Přímo v místě penzionu dětský bazén, tenisový kurt, zahradní sprchy. Dále nabízíme možnost využití dvou stolů na stolní tenis, několik místností a klubovny s krbem jako učeben, video, satelit, možnost uspořádání různého školení, jazykové kurzy, školy v přírodě atd.

Na zahradě je možnost využití velkého ohniště i venkovního grilu, různé míčové hry, zahradních sprch, plánujeme i venkovní bazén. Pro cyklisty nabízíme možnost zapůjčení kol.

Tenisový kurt s občerstvením v areálu.

Popis okolí :

 

Koupání v nedalekém rybníku (500m), nebo v Příšovicích, Kacanovech, Sobotce, Branžeži, Drhlenech a jinde.

Sportovní vyžití - volejbal, tenisový kurt, půjčovna kol, v těsné blízkosti skály - Drábské světničky, Hrubá Skála, Příhrazské skály, v letních a podzimních měsících houbařský ráj. Dále zámek Hrubá Skála, zámek Humprecht, hrad Kost, hrad Valtštejn, hrad Trosky, zámek Dětenice, města Turnov, Mnichovo Hradiště, Sobotka, zámek Sychrov atd.

 

 

Vyskeř Prachovské skály Arboretum – Bukovina Údolí Plakánek Mužský Věžický rybník Prachovna Podtrosecká údolí Hlavatice Kalvárie a Boží hrob Kopicův statek Skalní obydlí u hradu Kost Symbolický hřbitov horolezců Pekařova brána Hrad Kost Valečovské skalní světničky Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht

Stravování :

 

Stravování 3 krát denně s odpolední lehkou svačinou (ovoce nebo koláček) na osobu. Dále nabízíme výbornou domácí kuchyň, s možností vytvoření vlastního jídelníčku na celý rekondiční pobyt s možným lékařským dohledem v domě, nevyhýbáme se ani dietní stravě.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Skokovy 17, 294 12 Žďár u Mnichova Hradiště

Telefon :

 

603 94 99 94, 326 789 505

E-mail :

 

penzion.espero@tiscali.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://home.tiscali.cz/penzionespero

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Penzion Espero

 

Ukázka pokoje

 

 

 

Jídelna

 

Venkovní gril

 

 

 

Ukázka soc. zařízení

 

Zahrada pod terasou

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 11848 od [10.4.2007]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku