Rekreační středisko Nebákov - Chata Nebákov

 

 

Druh :

 

Rekr. středisko

Místo :

 

Nebákov

Provoz :

 

Celoročně

Ceny :

 

Pokoje
Dospělí
Polopenze: 300,-
Plná penze: 370,-
2-6 let
Polopenze: 235,-
Plná penze: 275,-
6-10 let

Polopenze: 255,-
Plná penze: 300,-

Chatky
Dospělí
Polopenze: 270,-
Plná penze: 335,-
2-6 let
Polopenze: 200,-
Plná penze: 245,-
6-10 let
Polopenze: 220,-
Plná penze: 265,-

Příplatek za ubytování na jednu noc činí 20,- Kč.

Pro školy v přírodě a školní výlety poskytujeme slevy. Více informací telefonicky.
 

Popis objektu :

 

Ubytování na budově
Zde se nachází 13 pokojů o celkové kapacitě 41 lůžek. Pokoje jsou dvou až šesti lůžkové.

Na celé budově platí přísný zákaz kouření a to i v jídelnách!!!
Hosté ubytovaní na budově jsou povinni se přezouvat do domácí obuvi.

Na pokojích je umyvadlo, teplá a studená voda. Sociální zařízení jsou společná na chodbách. Tuto zimu byla sociální zařízení renovována.

Ubytování v chatkách
V areálu chaty Nebákov se nachází 18 chatek. Ty jsou postaveny kolem hřiště na beach voleybal. 17 chatek se využívá pro ubytování. Čtyři chatky jsou dvoulůžkové a zbytek, 13 chatek, je čtyřlůžkových.

Sociální zařízení je společné pro ubytované v chatkách a na venkovní budově. Nachází se v budově za chatkami. Stejně jako sociální zařízení na budově, byly i venkovní tuto zimu renovovány.

Ubytování na venkovní budově
V areálu chaty se vedle chatek nachází ještě jedna budova, bývalá "sportovka". Před rokem prodělala tato budova rozsáhlé úpravy. Původní jedna velká místnost byla přestavěna na čtyři menší pokoje. Jeden je určený pro personál, dva jsou čtyřlůžkové a jeden je pět až šesti lůžkový.
Sociální zařízení je stejné s chatkami.

Služby :

 

Restaurace. K dispozici jsou lodičky, hřiště pro beach voleybal.

Na Nebáku je možné pořádat akce všeho druhu. Od firemních schůzek, obchodních jednání, srazy svatby a spoustu jiných. Krásná příroda a milé prostředí nabízí spoustu možností sportovního vyžití. V rybníku se můžete koupat, v okolí jezdit na kole, či jít jen tak na procházku po turistických cestách. V budově si můžete zahrát například šipky nebo biliard. Večer můžete například posedět s přáteli u táboráku.

Popis okolí :

 

Středisko se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti s možností velkého výběru turistických vycházek a výletů. Nachází se na známé naučné stezce, Zlatá cesta Českým rájem mezi Troskami a Valdštejnem.

V sousedním rybníku je možnost koupání Středisko zajišťuje celodenní stravování a v sezóně občerstvení ve vlastním kiosku, kde je možnost posezení v blízkosti místního splavu, pod širým nebem, k dispozici je i přírodní ohniště pro posezení u táboráku, v případě nepříznivého počasí nabízíme posezení u krbu. Pokoje i chaty jsou k dispozici po celý rok. Středisko je známé dobrou kuchyní a příznivými cenovými relacemi.

 

 

Jinolické rybníky Tatobitská lípa Vyskeř Údolí Plakánek Mužský Věžický rybník Podtrosecká údolí Semtinská lípa Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Skalní obydlí u hradu Kost Hrad Pařez – zřícenina Klokočské skály Vesec u Sobotky Kozákov Pekařova brána Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Humprecht

Stravování :

 

V budově rekreačního střediska se nachází restaurace, která vaří jak pro ubytované, tak i pro procházející turisty. Součástí restaurace jsou dvě oddělené jídelny a posezení na terase. K osvěžení Vám zajisté přijde vhod pivo roku 2003, Svijany, které zde máme ve dvou verzích, světlou 11 a tmavou 13.

V stejně jako v budově tak i v jídelnách platí přísný zákaz kouření!!!

Pokud jste již na Nebáku byli, zajisté si všimnete úprav baru a obou jídelen.

Občerstvení a stravování ve venkovním kiosku
Za pěkného letního počasí zajisté přijde vhod posezení pod širým nebem, které Vám nabízí Kiosek "U Splavu". Ten je otevřen v letním období od 10:00 až do pozdních večerních, či brzkých ranních hodin. K jídlu Vám může nabídnout například párek na grilu.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Chata Nebákov, 507 45 Mladějov v Čechách

Telefon :

 

493 576 133, mobily 603 534 739, 721 863 103

Fax :

 

493 576 133

E-mail :

 

nebakov@centrum.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.chatanebakov.info

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Chata Nebákov

 

Chatky

 

 

 

Chatky

 

Ukázka pokoje

 

 

 

Ukázka pokoje

 

Kiosek u splavu

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 22861 od [26.4.2007]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku