Rodinný penzion Světlá

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Světlá (u Semil)

Provoz :

 

Celoročně

Ceny :

 

Dle sezony: od 590,- Kč za osobu a noc včetně snídaně bufetovým způsobem - žádný další poplatek. Snídaně, turistický poplatek a parkování v ceně. 

Popis objektu :

 

Penzion Světlá, který je rodinným podnikem, se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov, která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou,rozmanitou okolní krajinou a vybízí k mnoha možnostem výletů, jako jsou hrad Trosky, Valdštejn, Kost, Frýdštejn či zámek Hrubý Rohozec, Sychrov.Dalšími turistickými cíly jsou jeskyně a sklaní města - Besedice, Hrubá Skála, Betlémské a Klokočské skály, kouzelná Malá Skála.Pro děti je v okolí Šťastná země, kozí farma s vláčkem, Dolánky u Turnova, při nepřízni počasí i muzea, krytý bazén v Turnově či aquapark v Liberci a další.Vždy s výlety rádi poradíme.
U penzionu si děti mohou hrát na pískovišti, vyřádit se na prostorné zahradě s loukou, využít houpačky či dětský domeček.V letním období děti mohou využít trampolínu. Pro starší je k dispozici stolní tenis a kuželky.

Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením (sprcha, WC).Parkoviště je přímo u penzionu zdarma. Wifi zdarma.

Služby :

 

Restaurace - polopenze nabo výběr - vhodné i pro gurmety, WIFI zdarma, dětský koutek, venkovní pískoviště, skluzavka, houpačky, parkoviště.K zapůjčení vanička s lehátkem či nočník pro miminka.

Popis okolí :

 

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Valdštejn, Staré Hrady, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Belémské a Klokočské skály, Besedice a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.Pro děti Šťastná země, Staré Hrady, výletní areál Pěnčín a mnoho dalších atrakcí.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě)

 

 

Jinolické rybníky Tatobitská lípa Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Dlaskův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Hrad Pařez – zřícenina Vranov - Pantheon Besedice – Kalich Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Frýdštejn - zřícenina Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn

Stravování :

 

Snídaně bufetovým způsobem v ceně ubytování, možnost polopenze nebo výběru z lístku předem.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Světlá, č.p. 3, 513 01, Slaná, Semily

Telefon :

 

mobil 732 852 295

E-mail :

 

info@penzionsvetla.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.penzionsvetla.cz

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 31735 od [21.5.2006]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku