Ubytování Lydia

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Semily

Provoz :

 

Celoročně

Ceny :

 

Cena 390,-/os


Při jednodenním pobytu je příplatek

taktéž při obsazení celého pokoje jen 1 osobou,je příplatek.V plné sezoně není jednodenní ubytování,nebo obsazení pokoje jednou osobou možné.

Pejskové pouze malé plemeno 90,-/noc
Kočičky...90,-/noc
Pro vaše zvířátko si přineste však jejich vlastní pelíšek sebou!


KARTY NEBEREME,PLATBA V HOTOVOSTI v den příjezdu.
 

Popis objektu :

 

Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký!Pro kuřáky jsou venku u potoka stolečky.
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích.K dispozici pro vás je pohádková společenská místnost s krbem.V létě je k dispozici posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka s výhledem do samé zeleně a na vodu.Také máte naprosté soukromí v krytém krásném altánku s ratanovou sedací soupravou,svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně kde si můžete opéci buřty.K tomu si lze vaše pití chladit v potoce(2 m),prostě to nemá chybu.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby :

 

V blízkosti je krytá sportovní hala, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Možnost masáže a kosmetické ošetření.Přírodní koupaliště-3km a větší 8-km, ale překrásné.
Kola uschováme.
Možnost sauny.

WIFI Free.

Popis okolí :

 

Jsme svou polohou velmi ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni. Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum anenek a medvídků. A mnoho dalšího. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho, mnoho dalšího. A na závěr!! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

 

 

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka

Stravování :

 

CHUTNÉ SNÍDANĚ JSOU PODÁVÁNY FORMOU BUFETOVÉHO STOLU UBYTOVANÝM OSOBÁM ZDARMA. Též k dispozici koutek s mikrovlnkou, varnou konvicí, ledničkou, toustovačem,nádobí,utěrky aj.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Cihlářská 423, 513 01 Semily 1

Telefon :

 

+420731315753

E-mail :

 

ubytovani.privatlydia@seznam.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://ceskyraj.info/lydia

 

 

 

Aktuálně  :

 

BUFETOVÉ SNÍDANĚ ZDARMA( pro ubytované hosty)

 

Fotogalerie

 

Naše chaloupka LYDIA čeká na vás

 

Poloha v přírodě-naprosté soukromí a klid

 

 

 

Pokoje předělány, (brzy budou nové fotky)

 

Vaše jídelna

 

 

 

Posezení u krbu

 

Zajistíme kosmetiku,masáže

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 41225 od [6.5.2007]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku