Apartmány U Vývrtky

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Apartmány U Vývrtky

Kontakty

Adresa
Skalany u Olešnice
Telefon
723 783 852
E-mail
info@ceskyrajuvyvrtky.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.ceskyrajuvyvrtky.cz

Druh

Apartmán

Místo

Skalany u Olešnice 

Provoz

Celoročně.

Ceny

Hlavní sezóna
1.6 – 30.9.
Vedlejší sezóna
30.9 – 29.5. (Mimo svátky)
Svátky (Velikonoce, Vánoce, Silvestr) jako hlavní sezóna.

Ceny včetně energií.

Apartmán I + II (2+2) Sezona
- 1-2 dny: Apartmán 1000,- Kč na noc
- 3 a více dní: Apartmán 950,- Kč na noc

Apartmán III (4+2) Sezona
- 1-2 dny: Apartmán 1800,- Kč na noc
- 3 a více dní: 1700,- Kč na noc

SLEVY mimo sezonu. Podrobný ceník na našich internetových stránkách.

Popis objektu

Apartmány U vývrtky jsou situovány uprostřed malé, poklidné vesničky Skalany, vedle kapličky, která je místní dominantou. Přímo za chalupou se tyčí vápencová skála a les. Obec Skalany leží v Českém ráji, který je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, rybaření, pro příznivce horolezení či houbaření. V okolí je možné navštívit mnoho přírodních památek, hradů, zámků či míst k relaxaci.

Ubytování v penzionu je ve třech samostatných apartmánech v 1. patře.

Apartmán I.
Velikost 18 m2. Apartmán je přizpůsoben pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (v horním dřevěném patře apartmánu). Apartmán je vybaven stylovým nábytkem s použitím moderních materiálů dnešní doby a televizí se standardními programy. Dále vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, el.plotnou, varnou konvicí, lůžkovinami, ručníky a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Tento apartmán je ideální jak pro zamilované páry, tak i pro odpočinek a načerpání nových sil u dříve narozených dvojic, případně rodiny s jedním čí dvěma dětmi.

Apartmán II.
Velikost 18m2. Apartmán je přizpůsoben pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (v horním dřevěném patře apartmánu). Apartmán je vybaven stylovým nábytkem s použitím moderních materiálů dnešní doby a televizí se standardními programy. Vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, el.plotnou, varnou konvicí, lůžkovinami, ručníky a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Tento apartmán je ideální jak pro zamilované páry, tak i pro odpočinek a načerpání nových sil u dříve narozených dvojic, případně rodiny s jedním čí dvěma dětmi.

Apartmán III.
Velikost 31m2. Apartmán je přizpůsoben pro 4 osoby s možností 2 přistýlek. Apartmán je vybaven stylovým nábytkem s použitím moderních materiálů dnešní doby a televizí se standardními programy, krbovými kamny, kuchyňskou linkou s lednicí, el.plotnou, varnou konvicí, lůžkovinami, ručníky a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Tento apartmán je ideální jak pro zamilované páry, tak i pro odpočinek a načerpání nových sil u dříve narozených dvojic, ale především pro rodiny s dětmi.

Služby

Žehlička či pračka možná k zapůjčení po dohodě.

Stravování

Vlastní. K dispozici kuchyňky. Další možnosti v restauraci v Olešnici, v restauraci Polepšovna.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

V okolí chalupy se nachází restaurace Polepšovna, která je spojena s oblíbeným českým filmem Jak dostat tatínka do polepšovny, restaurace u známého rybníku Vidlák, dále restaurace ve vedlejší vesnici Olešnice, koupaliště Kacanovy, Hrubá skála a spousta dalších. V okolí dále skalní města, hrady, zámky, zříceniny. Koupaliště Kacanovy. Cyklotrasy i turistické trasy.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Březina Mnichovo Hradiště Mohelnice nad Jizerou Prachovské skály Arboretum – Bukovina Údolí Plakánek Mužský Věžický rybník Podtrosecká údolí Mlýn ve Střehomi Kopicův statek Zámek Dětenice Skalní obydlí u hradu Kost Drábské světničky (zbytky skalního hradu) Vesec u Sobotky Pekařova brána Hrad Kost Valečovské skalní světničky Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2020