" /> ceskyraj.info - Mladostov - Soukromí, Priváty - U DĚDKA - rodinné ubytování usedlost Mladostov

U DĚDKA - rodinné ubytování usedlost Mladostov

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
U DĚDKA

Kontakty

Adresa
Mladostov 8
Telefon
+420 776 120 726
E-mail
info@mladostov.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.mladostov.cz/

Druh

Soukromí/privát

Místo

Mladostov 

Provoz

Celoročně s vyjímkou sněhových zimních měsíců:o)

Ceny

Hlavní sezóna: 1.6.-30.9.
- 530,- Kč osoba/noc,
- 330,- Kč děti do 13 let (přistýlka)
- 60,- Kč. děti do 3 let zdarma

Vedlejší sezóna: 10-05
- 430,- Kč osoba/noc
- 230,- kč děti do 12 let (přistýlka)
- děti do 3 let zdarma (bez nároklu na lůžko)

Podrobný ceník na našich internetových stránkách.

Popis objektu

Naše TEMNOTEMNÁ TMA, celková ABSENCE CIVILIZAČNÍCH VZRUCHŮ a vyjímečné CELODENNÍ TICHO již "ohromilo" nejednoho hosta na jeho:o)

NOVINKA 2017!!! SKI POKOJ č.7 zcela nový SKI apartmán v podkroví s luxusní spací "NOROU", kterou si bezpochyby oblíbí Vaše děti.

Vše v samostatných 2-3-4-5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a kompletně zařízenými malými kuchyňkami s celkovou kapacitou objektu 25osob.

Obec samotná není průjezdná. Tudíž se nemusíte bát o své děti. Bydlí zde pouze několik milých chalupářů a "domorodců". Ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory nebo kolektivy.

Služby

NOVÉ pro sezonu 2017 - PŮJČOVNA HORSKÝCH KOL. Dále k zapůjčení ZDARMA žlutá koloběžka, míče, badminton, hračky pro děti a mnohé další kratochvílné přístroje. Rovněž karabiny, lana, sedáky máme pro Vás připraveny. Pro zdatnější sportovce je k dispozici malá treninková horolezecká stěna. Pro hudebníky, aby nežárlili, zde máme klavír a housle:o)

V bývalé hospodářské části je Vám plně k dispozici stylová společenská místnost s velkými krbovými kamny, unikátní vlastní pivní výčep, z kterého si sami po dobu svého pobytu libovolně čepujete, zastřešená terasa s možností posezení a výhledem do přilehlé krásné přírody, grilování, WIFI připojení na internet, společná televize, dětský koutek pro vaše ratolesti, malá horolezecká stěna, vinotéka, skanzen historického nářadí, venkovní originální sprcha... ale hlavně a především... Vás zde čeká NAPROSTÝ a ojedinělý KLID a soukromí.

Stravování

Hosté si mohou sami uvařit ve svých vlastních plně vybavených kuchyňkách na pokojích. Dále je v blízkém okolí několik doporučených možností, kde je možnost se kvalitně stravovat.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Usedlost se nachází v centrální části Českého Ráje v malinkaté malebné obci Mladostov nedaleko vrchu Vyskeř v bezprostřední blízkosti všech krás Českého ráje (cca 5 min Hruboskalské skalní město, 5 min Turnov, 7 min Příhrazy a Žehrov, 5 min dálnice Liberec-Praha...atd).

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Údolí Plakánek Věžický rybník Prachovna Podtrosecká údolí Hlavatice Dlaskův statek Kalvárie a Boží hrob Radeč Mlýn ve Střehomi Kopicův statek Skalní obydlí u hradu Kost Vesec u Sobotky Symbolický hřbitov horolezců Pekařova brána Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2020