Chalupa Stela

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Chalupa Stela

Kontakty

Adresa
Žlábek č.p.1, 512 63 Tatobity
E-mail
chalupazlabek@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/chalupazlabek

Druh

Chata/chalupa

Místo

Žlábek (pod Kozákovem) 

Provoz

Celoročně.

Ceny

Od: 250/os./noc.
Pokoje s vlastním soc.zařízením - 320,-/os./noc.
Ostatní 250,-/os./noc.

Popis objektu

Chalupa s výhledem na hrad Trosky a Český ráj se nachází na překrásném klidném místě pod Kozákovem v Českém ráji obklopena přírodou, zelení, pastvinami, sadem a lesem.

Vhodná jak pro rodinnou rekreaci s veškerým vybavením pro děti (bazénem, houpačkami, pískovištěm, malým bazénkem), tak i pro sportovně založené hosty (cyklotrasy, mnoho turistických cílů v okolí, výhled na Český ráj) a lyžaře (blízká lyžařská střediska).

Pronajmout možno celý objekt či jednotlivé pokoje.

5 vybavených pokojů (kapacita 12 osob), z toho 2 s vlastní koupelnou a WC. Internet WiFi v celém objektu. Na pokojích stolky a židle, TV na některých pokojích. Dvě kuchyňská místa s mikrovlnkou, lednicí, konvicemi, nádobím a vařičem.

Venku sezení, gril, ohniště, bazén, pískoviště, houpačky, dětský domek apod. Možnost zamknutí kol, lyží atp. v původní maštali.
Parkování u domu.
Ubytování psů po předchozí domluvě.

GPS: 50.56782N, 15.29485E

Služby

Internet WiFi v celém objektu. Bazén, houpačky, dětský domek, pískoviště, malý bazének. Venkovní sezení, gril, ohniště. Úschova kol a lyží.

Stravování

Nejbližší obchod i restaurace v Tatobitech (1,5 km). Větší supermarket (Tesco, Lidl, Penny) v Semilech. Základní vybavení pro přípravu a ohřev jídla včetně lednice je na chalupě.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Turistické cíle Českého ráje - Trosky, Valdštejn, Hruboskalsko a další pískovcové lokality, Hrubá Skála, Rotštejn. Kozákov - naleziště drahokamů a polodrahokamů ve Votrubcově lomě. Vhodné vycestovat na celodenní výlet do blízkých Krkonoš či Jizerských hor. Na své si přijdou cyklisti, pěší turisté, lyžaři i houbaři. Nedaleko velký zábavní park pro děti Šťastná země v Radvánovicích.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Čeřovka u Jičína Zřícenina hradu Zásadka Jinolické rybníky Tatobitská lípa Bozkovské dolomitové jeskyně Prachovské skály Věžický rybník Prachovna Podtrosecká údolí Kalvárie a Boží hrob Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Vranov - Pantheon Besedice – Kalich Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Hrad Frýdštejn - zřícenina Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála


© ceskyraj.info 2005-2019