Chalupy Libošovice

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Chalupy Libošovice

Kontakty

Adresa
Libošovice 9
Telefon
730 654 266
E-mail
jiri.mikulik@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Druh

Chata/chalupa

Místo

Libošovice 

Provoz

celoročně

Lastminute

Termín: 1.1.2020 - 30.12.2022
Počet míst: 18
Ubytování, o kterém jste slyšeli, s nejlepším poměrem ceny a kvality nabízených služeb. Poskytujeme ubytovací služby na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou, bazénem a koupacím sudem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v českém ráji v trojúhelníku humprecht, kost, trosky v malebné vesničce libošovice na trase turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům. Vše podrobně na chalupa-libosovice. Přijeďte pobejt, máme pro Vás bezva slevy. Sport, adrenalin, skály, lezecká stěna, balonové lety, vyhlídkové lety, koně, lodě, hrady, zámky, kouzelná příroda, tenis, golf, šipky, půjčovna kol, masáže, odpočinek, památky výlety. Pro děti máme nový dětský koutek s pískovištěm a skluzavkou. Pro dospělé máme nový krytý stolní tenis. Z naší nabídky si určitě vyberete, lidé od nás jezdí spokojeni a dětem se ani nechce domů. NOVINKA: KOUPACÍ SUD s ohřevem vody a s celoročním provozem, u nás se koupeme i v zimě...

AktuálněNOVINKA: Koupací sud-nezapomenutelné a romantické posezení v letním i zimním období. Vodu ohřívají kamna na dřevo..
38-42 C

Ceny

OSOBA 166-285,-KČ/NOC
BEZ JMENNÉHO SEZNAMU OSOB+VĚK NELZE REZERVOVAT!
AKTUÁLNÍ SLEVY A POKYNY K REZERVACI NA :
WWW.CHALUPA-LIBOSOVICE.WBS.CZ


Hradí se:
SPOTŘEBA DŘEVA (5 Kč/kg) A EL. ENERGIE (7,-Kč/kwh)
Ubytovací poplatky 10,-Kč/noc/osoba od 18 let

Popis objektu

Ubytování, o kterém jste slyšeli.
Máme pro Vás novinku: Koupací sud - Wellness pro celou rodinu. Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.
Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38-42° C. Koupací sud NEREZ byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness. U NÁS SEZONA NEKONČÍ!


Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou nabízených služeb na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou společnou oplocenou zahradou, bazénem a koupacím sudem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht, Kost, Trosky v malebné vesničce Libošovice na trase turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou.

Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům.

Pejsky není možné ubytovat.

Přijeďte si k nám odpočinout a užít svou jistě zaslouženou dovolenou.
Uděláme vše, abyste u nás byly spokojeni.

Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši důvěru v naše služby a pevně věříme, že již brzy rozšíříte řady našich spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí.
Za Vaši návštěvu Vám již nyní mnohokrát děkujeme.

Služby

Na oblíbené grilování půjčujeme 3 grily. Když hry, tak pro všechny. Létající talíře, šipky, petanque, soft tenis, badminton, kroket, krytý stolní tenis, BAZÉN A KOUPACÍ SUD v ceně pobytu. Koupací sud - využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideálné relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě. U NÁS SEZONA NEKONČÍ!
V dětském koutku jsou 2 houpačky se skluzavkou, šplhací provaz a kryté pískoviště. FREE WI-FI po celém areálu.

Stravování

Vlastní. K dispozici 2 nově zařízené kuchyňky, na grilování půjčujeme zdarma 3 grily. V obci jsou 2 restaurace.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

V tomto romantickém kraji se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami-hrady, zámky, lidovou architekturou.

Zámky Dětenice, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Humprecht, Jičín, Kamenice, Mnichovo Hradiště, Staré Hrady a Sychrov Vám umožní nahlédnout do života zámeckých pánů z minulých století.

Hrady a zříceniny Brada, Bradlec, Drábské světničky, Frýdštejn, Chlum, Kavčiny, Kost, Kozlov, Kumburk, Pařez, Rotštejn, Trosky, Valdštejn, Valečov, Veliš, Vranov, Zásadka, Zbirohy jsou památkami na doby dávno minulé a my si můžeme pouze domýšlet, jak asi dnešní zříceniny vypadaly v dobách, kdy v nich bydleli jejich majitelé.

K vzácně dochovaným památkám lidové architektury patří Dlaskův statek, Bičíkův a Holanův statek, Boučkův statek, Karlov, Kopicův statek, Šolcův statek, Studeňany. Další malebnou lidovou architekturu naleznete ve městě Sobotce, Vesci u Sobotky, Železném Brodě.

Ve většině měst Českého ráje naleznete muzeum nebo galerii. Pokud zavítáte do Turnova, nezapomeňte navštívit Muzeum Českého ráje a Galerii Granát, v Jičíně Regionální muzeum a galerii, Galerii na Hrázi, Galerietu. V Semilech Muzeum a Pojizerskou galerii a dále Městské muzeum v Železném Brodě a Městské muzeum v Lomnici nad Popelkou. V obci Železnice se nachází Vlastivědné muzeum. Maloskalská galerie sídlí v Boučkově statku na Malé Skále.

K dalším památkám se řadí Sedličky v Jičíně, Prachov, Dřevěná zvonice v Rovensku pod Troskama, Sculptura Parmiggiani a další památné rodné domy a památné desky v Sobotce.
Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Prachovské skály, Borecké skály, Drábovna, Kalich-Chlíviště, Příhrazské skály, Sokol, Suché skály, Vranovský hřeben jsou doslova rájem pro horolezce a pěší turisty. Obklopí Vás velké množství skalních útvarů, které dávají prostor Vaší fantazii.

Místa dalekých rozhledů Hlavatice, Kozákov, Kopanina, Čeřovka, Měděnec, Mužský, Tábor, Zebín Vám umožní pohled na nádhernou čistou přírodu Českého ráje.

Podtrosecká údolí, Bartošova pec-Ondříkovické propadání, Údolí Jizery a galerie,údolí Plakánek Vás okouzlí okouzlující přírodou stejně jako Věžický rybník, Jinolické rybníky, Bílý rybník, Černý rybník, Žabakor, Jezírko pod Táborem, ale i potoky Libuňka a Žehrovka.
Zdejší oblast nabízí spoustu dalších přírodních zajímavostí, které jsou jen malou částí toho, co uvidíte v tomto krásném kusu země, kterému se právem říká Český ráj.


Chalupy LibošoviceOkolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Jinolické rybníky Vyskeř Údolí Plakánek Věžický rybník Podtrosecká údolí Kalvárie a Boží hrob Semtinská lípa Radeč Mlýn ve Střehomi Kopicův statek Zámek Dětenice Skalní obydlí u hradu Kost Vesec u Sobotky Pekařova brána Hrad Kost Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2020