Chata v Českém Ráji

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Chata v Českém Ráji

Kontakty

Adresa
Mladějov v Čechách, lokalita Na Cihelně
Telefon
737 812 375
E-mail
Josef.Zejda@atlas.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://chata-ceskyraj.unas.cz/

Druh

Chata/chalupa

Místo

Mladějov v Čechách 

Provoz

Květen - říjen. Týdenní pobyty vhodné pro rodinnou rekreaci.

Ceny

7 200,- za chatu/týden (6 lůžek).
Ubytováni na kratší dobu než týden je možné po dohodě mimo sezónu (cena 1 000,- Kč./noc/chata).
Náklady na elektřinu se hradí samostatně 5,20 Kč/KWh.
Lůžkoviny proti náhradě nákladů 70,- Kč./ks.

Popis objektu

Zděná chata na je umístěna na polosamotě, 500 m od centra obce Mladějov. V přízemí je obytná sednice vybavená krbem a stylovým nábytkem. Na obytnou místnost navazuje kuchyň se standardní kuchyňskou linkou s možností vaření s rozvodem teplé a studené vody. Kuchyň je dále vybavena lednicí. Ze zádveří chaty je vstup do koupelny vybavené umyvadlem, vanou s rozvodem teplé a studené vody a splachovacím WC. Do podkroví je vstup z obytné místnosti po dřevěném schodišti. Zde jsou dva prostory, jeden je určen pro denní posezení v křeslech, která lze rozložit na 4 lůžka, v druhé části jsou zabudovaná dvě stálá lůžka. Podkroví je vybaveno barevnou televizí. Kapacita chaty: 6 osob. Domácí zvíře ubytovat, resp. vzít s sebou nelze.

Doprava do místa rekreace je možná osobním vozem až na místo. Vlak - zastávka ČD 300 metrů. Bus - zastávka v obci. Dopravní spojení je možné jak od města Jičína, tak i Sobotky resp. Turnova.

Služby

Stravování

Vlastní-možnost vaření. V obci 2 restaurace.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

V jižní části obce v údolí je rekreační středisko "Stavbař", kde je možné koupání v bazénu pro dospělé a pro děti. Je zde občerstvení i restaurace. V obci prodejna potravin a poštovní úřad. Z centra obce vychází několik turistických tras všemi směry. Možnosti pro turistiku i cykloturistiku. Skalní město Prachovské skály, Hruboskalské skalní město. Hrady Kost, Valečov, Valdštejn. Zámky Humprecht, Dětenice.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Prachovské skály Údolí Plakánek Podtrosecká údolí Semtinská lípa Mlýn ve Střehomi Kopicův statek Zámek Dětenice Skalní obydlí u hradu Kost Hrad Pařez – zřícenina Drábské světničky (zbytky skalního hradu) Vesec u Sobotky Hrad Kost Valečovské skalní světničky Hrad Valečov Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Hrad Valdštejn Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2020