Podkrovní byt Bára

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Podkrovní byt Bára

Kontakty

Adresa
Dobšín (u Sobotky)
Telefon
CZECH +420604871146, ENGLISH +420731972500
E-mail
kratas18@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/bara

Druh

Apartmán

Místo

Dobšín 

Provoz

Celoroční ubytování pro 6 osob, min. délka ubytování na 2 noci. V sezóně pouze týdenní pobyty.

Ceny

Cena :červenec -srpen 1630 kč/noc / objekt.

Cena mimo sezónu je 1399,- Kč/objekt/noc.

Cena za víkend
- víkend (2 noci) 3200,-Kč za celý objekt,

-Silvestr 1350,- Kč/noc/ objekt min. 3 noci

- ubytování je určeno pro 6 osob
Pobyt bez domácího mazlíčka.

Popis objektu

Podkrovní byt v srdci Českého ráje.

K dispozici:
- Byt má dvě ložnice - 1/4 a 1/2, obývací pokoj s BTV, satelitem a připojením na internet ,wifi a dřevo na táborák je zdarma , jídelnu a plně vybavenou kuchyň, která je součástí obývacího pokoje. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V bytě je ústřední topení. Dále je možno využít další mini kuchyň, která se nachází při vstupu do bytu. V tomto bytě jsou střešní okna, která se nachází na jihozápad.

Oplocený pozemek, dvůr, ohniště s posezením, zahradní nábytek, terasa s posezením, přenosný gril, dětský koutek. Parkování u objektu.

Vhodné jak pro rodiny s dětmi, firmy, tak pro party lidí zapálených do turistiky a cykloturistiky.Byt je nově zrekonstruovaný a nachází se
na společném pozemku s objektem ,kde bydlí majitel .
Je otočen směrem do dvora.
V sousedství bytu se nachází Chalupa Erika. K bytu je možno využít garáž, na uschování kol, kočárků, atd.

Pro zpříjemnění chvilek je zde možno využít travnaté hřiště, bazén se solárním ohřevem, venkovní posezení, gril, stolní tenis. Pro děti houpačka, trampolína, zahradní chatička a pískoviště. Vše se nachází na oplocené zahradě.

Služby

BAZÉN SE SOLÁRNÍM OHŘEVEM. Ohniště s posezením, zahradní nábytek. Úschova kol.

Stravování

Vlatní. K dispozici vybavená kuchyně.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Nejbližší koupaliště 4km, rekreační Komárovský rybník - 4km, aquapark v Jičíně (tobogán 88m dlouhý, můstek, protiproud, vířivky, parní komora, sauny, masáže, restaurace) - 18km.
Největší aquapark a zábavné centrum Babylon v Liberci (4 tobogány, skluzavka, vodní masáže, protiproudý kanál, sauna, posilovna, parní lázně, solárium, vířivky, mokrý bar, podvodní hudba, světla, laser game, dětský lunapark s horolezeckou stěnou) - 28km. Tenisové kurty - 3 km.

Turistika a cykloturistika v krásné oblasti Českého ráje (Drábské světničky, Prachovské skály, Trosky, Hrubá Skála, Drábovna, Suché, Besedické a Klokočské skály, Bozkovské dolomitové jeskyně), hrady a zámky: Kost, Pecka, Mnichovo Hradiště, Sychrov, Humprecht, Valdštejn, Kozlov, Hrubý Rohozec, Frýdštejn, Malá Skála, Kumburk, Rotštejn.
Okolní města: Sobotka, Mnichovo Hradiště, Turnov, Rovensko p. Troskami, Jičín.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Mnichovo Hradiště Jinolické rybníky Prachovské skály Údolí Plakánek Věžický rybník Podtrosecká údolí Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Zámek Dětenice Skalní obydlí u hradu Kost Vesec u Sobotky Pekařova brána Hrad Kost Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2021