Rodinný penzion Světlá

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Rodinný penzion Světlá

Kontakty

Adresa
Světlá, č.p. 3, 513 01, Slaná, Semily
Telefon
mobil 732 852 295
E-mail
info@penzionsvetla.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.penzionsvetla.cz

Druh

Penzion

Místo

Světlá (u Semil) 

Provoz

Celoročně

Ceny

Dle sezony: od 630,- Kč za osobu a noc včetně snídaně bufetovým způsobem - žádný další poplatek. Snídaně, turistický poplatek a parkování v ceně.

Popis objektu

Penzion Světlá, který je rodinným podnikem, se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov, která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou,rozmanitou okolní krajinou a vybízí k mnoha možnostem výletů, jako jsou hrad Trosky, Valdštejn, Kost, Frýdštejn či zámek Hrubý Rohozec, Sychrov.Dalšími turistickými cíly jsou jeskyně a sklaní města - Besedice, Hrubá Skála, Betlémské a Klokočské skály, kouzelná Malá Skála.Pro děti je v okolí Šťastná země, kozí farma s vláčkem, Dolánky u Turnova, při nepřízni počasí i muzea, krytý bazén v Turnově či aquapark v Liberci a další.Vždy s výlety rádi poradíme.
U penzionu si děti mohou hrát na pískovišti, vyřádit se na prostorné zahradě s loukou, využít houpačky či dětský domeček.V letním období děti mohou využít trampolínu. Pro starší je k dispozici stolní tenis a kuželky, za poplatek sauna.

Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením (sprcha, WC).Parkoviště je přímo u penzionu zdarma. Wifi zdarma.

Služby

Restaurace - polopenze nabo výběr - vhodné i pro gurmety, WIFI zdarma, dětský koutek, venkovní pískoviště, skluzavka, houpačky, parkoviště.K zapůjčení vanička s lehátkem či nočník pro miminka.Sauna za poplatek.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem v ceně ubytování, možnost polopenze.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Valdštejn, Staré Hrady, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Belémské a Klokočské skály, Besedice a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.Pro děti Šťastná země, Staré Hrady, výletní areál Pěnčín a mnoho dalších atrakcí.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě)

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Jinolické rybníky Tatobitská lípa Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Dlaskův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Hrad Pařez – zřícenina Vranov - Pantheon Besedice – Kalich Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Frýdštejn - zřícenina Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn


© ceskyraj.info 2005-2019