Ubytování Lydia

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion - Lydia

Kontakty

Adresa
Cihlářská 423, 513 01 Semily 1
Telefon
+420731315753
E-mail
ubytovani.privatlydia@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/lydia

Druh

Penzion

Místo

Semily 

Provoz

PŘÍJEZD OD 14.00 -18.00 ODJEZD DO 10.00 V topné sezoně ubytujeme od 4 osob a 4 nocí výše.

Lastminute

Termín: 15.1.2020 - 12.4.2021
VELIKONOCE= ještě několik volných míst.

Aktuálně

BUFETOVÉ SNÍDANĚ S NEOMEZENÝMI NÁPOJI, JSOU ZDARMA. Od 4 nocí = Relaxační masáž obličeje a hlavy, pro dámy je ZDARMA jako dárek od nás.Platí při plné ceně ubytování bez slev.

Ceny

Cena 390,-/os +rekreač.poplatek městu.
Cena děti od 3 - 9,9 let 350,-
VZHLEDEM K CHARAKTERU NAŠEHO UBYTOVÁNÍ,JE POBYT MOŽNÝ S DÍTĚTEM OD 3 LET VĚKU PROSÍM. KAŽDÉ DÍTĚ MÁ SVÉ LŮŽKO.

Při jednodenním pobytu je příplatek

taktéž při obsazení celého pokoje jen 1 osobou,je příplatek.V plné sezoně není jednodenní ubytování,nebo obsazení pokoje jednou osobou možné.

Pejskové pouze malé plemeno 60,-/noc

Pro vaše zvířátko si přineste však pelíšek sebou.
U NÁS NELZE PLATIT KARTOU.......

Popis objektu

Hosté nás nazývají "ráj v Českém ráji"...Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký! Pro kuřáky jsou však venku u potoka stolečky se židlemi :-)
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích s ledničkou. K dispozici je pohádková společenská místnost(jídelna), s krbem.V létě je super posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka, s výhledem do samé zeleně a na vodu.Není na vás odnikud vidět,takže máte naprosté soukromí a klid.Úžasné je posezení v krytém altánu s ratanovou sedací soupravou,svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně kde si můžete opéci buřty, gril na dřevěné uhlí(uhlí vlastní). K tomu si lze pití chladit v potoce(2 m),prostě to nemá chybu.Na zahradě je vám k dispozici báječná solární sprcha.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby

V blízkosti je krytá sportovní hala, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Přírodní krásné koupaliště-3km a větší 8-km, ale překrásné.
PŘI POBYTU OD 4 NOCÍ JE PRO DÁMY=MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY ZDARMA! (toto platí při plné ceně za ubytování)
Možnost sauny.
Kola uschováme

WIFI - neomezeně ano

Stravování

SNÍDANĚ PODÁVÁNY FORMOU BUFETOVÉHO STOLU s neomezenou konzumaci kávy , čaje, ZDARMA (8.00- 9.30) Též k dispozici pro vaše rychlé občerstvení- koutek s mikrovlnkou, varnou konvicí,toustovačem, kávovarem DOLCE GUSTO (kapsle vlastní). K dispozici je nádobí,talíře,sklenice,příbory, utěrky aj. Mytí všeho nádobí je v ceně pobytu(neustále doplňujeme čisté nádobí).Takže se nemusíte o to starat


Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Jsme svou polohou velmi ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni. Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum anenek a medvídků. A mnoho dalšího. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho, mnoho dalšího. A na závěr!! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka


© ceskyraj.info 2005-2020