Ubytování Lydia

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion - Lydia

Kontakty

Adresa
Cihlářská 423, 513 01 Semily 1
Telefon
+420731315753
E-mail
ubytovani.privatlydia@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/lydia

Druh

Penzion

Místo

Semily 

Provoz

Celoročně s omezením v topné sezoně. Nástup na ubytováni po 14.00-18.00 Odjezd do 10.00

Aktuálně

Chutné snídaně zdarma pro naše hosty s neomezenou konzumací kávy-čaje)

Ceny

450,-/os (rekreač.poplatek městu 20 kč je již započítán v ceně ).Takže žádné další poplatky!
Děti 3-9,9 let 390,-(každé dítě má své lůžko).
VZHLEDEM K CHARAKTERU NAŠEHO UBYTOVÁNÍ,JE POBYT MOŽNÝ S DÍTĚTEM OD 3 LET VĚKU PROSÍM.
Při jednodenním ubytováni a též při obsazeni pokoje 1 osobou je příplatek.
Malý pejsek(s vlastním pelíškem =60 kc/noc.
U NÁS NELZE PLATIT KARTOU!!
450,- dospělá osoba,rekr.poplatek městu v ceně.
390,- děti od 3 - 9.9 let věku.
Popis objektu

Hosté nás nazývají "ráj v Českém ráji"...Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký! Pro kuřáky jsou však venku u potoka stolečky se židlemi :-)
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích s ledničkou. K dispozici je pohádková společenská místnost(jídelna), s krbem v provozu od 8.00-23.00.V létě je super posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka, v samé zeleni.Není na vás odnikud vidět,takže máte naprosté soukromí a klid.Romanické je posezení v krytém altánu s ratanovou sedací soupravou,svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně kde si můžete opéci buřty, gril na dřevěné uhlí(uhlí vlastní). K tomu si lze pití chladit v potoce ,prostě to nemá chybu.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby

V blízkosti je krytá sportovní hala,masáže, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Přírodní krásné koupaliště-3km a větší 8-km, ale překrásné.
PŘI POBYTU OD 4 NOCÍ JE PRO DÁMY=MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY ZDARMA! Do odvolání vzhledem ke covidu 19 , místo masáže sklenka vína nebo espresso.(toto platí při plné ceně za ubytování)roušky v budově prosíme sebou.
Možnost sauny.
Kola uschováme

WIFI - neomezeně zdarma ano

Stravování

Chutné snídaně s neomezenou konzumaci kávy , čaje, ZDARMA (8.00- 9.30) Též k dispozici pro vaše jednoduché rychlé občerstvení- koutek s mikrovlnkou, varnou konvicí,toustovačem, kávovarem DOLCE GUSTO (kapsle vlastní), jednoplotýnkový vařič.K dispozici je nádobí,talíře,sklenice,příbory, utěrky ,hrnce aj. Mytí všeho nádobí je v ceně pobytu(neustále doplňujeme čisté nádobí).Takže se nemusíte starat o mytí ,to je na nás.
SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST(JÍDELNA )OTEVŘENA POUZE V DOBĚ 8.00 -23.00

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Jsme svou polohou velmi ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni. Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum anenek a medvídků. A mnoho dalšího. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho, mnoho dalšího. A na závěr!! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka


© ceskyraj.info 2005-2020