Ubytování Lydia

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion - Lydia

Kontakty

Adresa
Cihlářská 423, 513 01 Semily 1
Telefon
+420731315753
E-mail
ubytovani.privatlydia@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/lydia

Druh

Penzion

Místo

Semily 

Provoz

Celoročně s určitým omezením v topné sezoně.
Minimální délka pobytu: 2 noci
Příjezd: nejdříve od 14.00 hodin
Odjezd: nejpozději: do 10.00

Aktuálně

Z důvodů někdy slabšího telefonního signálu zde, (jsme přece jenom těsně u lesa) prosíme o o vaše objednávky zaslané písemnou formou..e-mailem, na který se Vám co nejdříve ozveme. Děkujeme Vám.

Ceny

450,-/os (rekreač.poplatek městu 20 kč/noc/osoba, je již započítán v ceně ).Takže žádné další poplatky!
Děti 3-9,9 let 390,-(každé dítě má své lůžko i se snídaní).
VZHLEDEM K CHARAKTERU NAŠEHO UBYTOVÁNÍ,JE POBYT MOŽNÝ S DÍTĚTEM OD 3 LET VĚKU PROSÍM.
PŘI OBSAZENÍ POKOJE JEN 1 OSOBOU JE PŘÍPLATEK. V SEZONĚ VŠAK TOTO NENÍ MOŽNÉ.

U NÁS NELZE PLATIT KARTOU!
Doplatek celé ceny za ubytování se hradí při příjezdu.

Popis objektu

Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký,(platí i pro elektronické cigarety.) Pro vás, kuřáky jsou však venku u potoka stolečky se židlemi :-)
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích s ledničkou. K dispozici je pohádková společenská místnost(jídelna), s krbem .Romantické je posezení v krytém altánu s ratanovou sedací soupravou, svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně , gril na dřevěné uhlí(uhlí vlastní). K tomu si lze pití chladit v potoce , prostě to nemá chybu.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby

V blízkosti je krytá sportovní hala, masáže, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Přírodní krásné koupaliště , překrásné.
PŘI POBYTU OD 5 NOCÍ JE PRO DÁMY=RELAXAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY ZDARMA! Omlouváme se, ale do odvolání však vzhledem ke COVIDU 19 , místo masáže vám nabídneme sklenku dobrého vína, čaje, nebo kávu dle výběru.(masáž platí při plné ceně za ubytování)
Možnost sauny.
Kola uschováme
Parkování před domem.
WIFI ZDARMA

Stravování

Pestré jsou snídaně formou bufetového stolu s neomezenou konzumací kávy , čaje a podávají se pouze v době 8.00- 9.30.


Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Jsme svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je návštěva safari a mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum panenek. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho dalšího.A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka


© ceskyraj.info 2005-2021