Ubytování Lydia

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion - Lydia

Kontakty

Adresa
Cihlářská 423, 513 01 Semily 1
Telefon
+420731315753
E-mail
ubytovani.privatlydia@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/lydia

Druh

Penzion

Místo

Semily 

Provoz

Celoročně

Lastminute

Termín: 6.5.2019 - 23.6.2019
Sleva: cena 290 kč/osoba
Počet míst: 3 pokoje
V rámci Last minute cena 290,- s chutnou kontinentální snídaní .

Aktuálně

V rámci Last minute cena 290 kč s kontinentální snídaní a ODPOLEDNÍ ESPRESSO(ČAJ) NEBO VÍNO ZDARMA(1xza pobyt)

Ceny

Cena 390,-/os
Cena děti do 9,9 let 350,-

Při jednodenním pobytu je příplatek

taktéž při obsazení celého pokoje jen 1 osobou,je příplatek.V plné sezoně není jednodenní ubytování,nebo obsazení pokoje jednou osobou možné.

Pejskové pouze malé plemeno 90,-/noc
Kočičky...90,-/noc
Pro vaše zvířátko si přineste však jejich vlastní pelíšek sebou!


KARTY NEBEREME,PLATBA V HOTOVOSTI v den příjezdu.

Popis objektu

Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký!Pro kuřáky jsou venku u potoka stolečky.
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích s ledničkou! K dispozici pro vás je pohádková společenská místnost s krbem.V létě je k dispozici posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka s výhledem do samé zeleně a na vodu.Není na vás odnikud vidět,takže naprosté soukromí a klid.Také máte naprosté soukromí v krytém krásném altánku s ratanovou sedací soupravou,svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně kde si můžete opéci buřty,gril na dřevěné uhlí.K tomu si lze vaše pití chladit v potoce(2 m),prostě to nemá chybu.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby

V blízkosti je krytá sportovní hala, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Možnost masáže a kosmetické ošetření.Přírodní koupaliště-3km a větší 8-km, ale překrásné.
Kola uschováme.
Možnost sauny.

WIFI - ano

Stravování

LUXUSNÍ SNÍDANĚ JSOU PODÁVÁNY FORMOU TEPLÉHO I STUDENÉHO BUFETOVÉHO STOLU UBYTOVANÝM OSOBÁM ZDARMA. Též k dispozici pro vaše rychlé občerstvení- koutek s mikrovlnkou, varnou konvicí,toustovačem, kávovarem DOLCE GUSTO ,nádobí,utěrky aj.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Jsme svou polohou velmi ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni. Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum anenek a medvídků. A mnoho dalšího. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho, mnoho dalšího. A na závěr!! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka


© ceskyraj.info 2005-2019