Ubytování Lydia

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion - Lydia

Kontakty

Adresa
Cihlářská 423, 513 01 Semily 1
Telefon
+420731315753
E-mail
ubytovani.privatlydia@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://ceskyraj.info/lydia

Druh

Penzion

Místo

Semily 

Provoz

Celoročně s určitým omezením v topné sezoně.
Minimální délka pobytu: 2 noci
Příjezd: nejdříve od 14.00 hodin
Odjezd: nejpozději: do 10.00

Aktuálně

Pokud možno,prosíme o vaše objednávky zaslané písemnou formou..e-mailem, na který se Vám co nejdříve ozveme. Děkujeme Vám.

Ceny

450,-/os (rekreač.poplatek městu 20 kč/noc/osoba, je již započítán v ceně ).Takže žádné další poplatky!
Děti 3-9,9 let 390,-(každé dítě má své lůžko i se snídaní).
VZHLEDEM K CHARAKTERU NAŠEHO UBYTOVÁNÍ,JE POBYT MOŽNÝ S DÍTĚTEM OD 3 LET VĚKU PROSÍM.
PŘI OBSAZENÍ POKOJE JEN 1 OSOBOU JE PŘÍPLATEK. V SEZONĚ VŠAK TOTO NENÍ MOŽNÉ.

U NÁS NELZE PLATIT KARTOU!
Doplatek celé ceny za ubytování se hradí při příjezdu.

Popis objektu

Celý objekt uvnitř je přísně nekuřácký,(platí i pro elektronické cigarety.) Pro vás, kuřáky jsou však venku u potoka stolečky se židlemi :-),lavičky.
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojích s ledničkou. K dispozici je pohádková společenská místnost(jídelna), s krbem .Romantické je posezení stranou, v krytém altánu s ratanovou sedací soupravou, svíčkami a CD přehrávačem, nebo u ohně , gril na dřevěné uhlí(uhlí vlastní). K tomu si lze pití chladit v potoce , prostě to nemá chybu.V letním období je k dispozici báječná SOLÁRNÍ SPRCHA.To nemá chybu.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby

V blízkosti je krytá sportovní hala, masáže, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling aj.Přírodní krásné koupaliště , překrásné.
PŘI POBYTU OD 5 NOCÍ JE PRO KAŽDOU DOSPĚLOU OSOBU 1X KÁVA-ČAJ-DOMÁCÍ LIMO-VÍNO DLE VÝBĚRU ZDARMA!
Možnost sauny.
Kola uschováme
Parkování před domem.
WIFI ZDARMA

Stravování

Bohaté jsou snídaně formou bufetového stolu s neomezenou konzumací kávy , čaje .
V jídelně je též mikrovlnka a varná konvice.


Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Jsme svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov(www.ski.kozakov.cz) V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je návštěva safari a mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum panenek. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho dalšího.A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka


© ceskyraj.info 2005-2021