Ubytování u Švýcarů

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Ubytování u Švýcarů

Kontakty

Adresa
Karlovice 1, 511 01 Turnov
Telefon
+420 721 483 413
E-mail
jsteulet@gmail.com (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.dominokarlovice.eu

Druh

Soukromí/privát

Místo

Karlovice u Turnova 

Provoz

Celoročně

Ceny

Od 250.- Kč za os/noc. Kompletní ceník v stránkach: www.dominokarlovice.eu

Popis objektu

Ubytování v rodinném domě a chatě uprostřed Českého ráje. Celková kapacita 10 osob (3x2, 1x4) + chata 2-4 osoby. K dispozici je bar, terasa, gril, petanque. TV a SAT.

V zahradě je chata pro 2-4 osoby s vybavenou kuchyní, koupelnou, sprchou a WC, TV a terasou.

Parkování přímo u objektu. 5 minut chůze je obchod se smíšeným zbožím.

Dispozice:

Přízemí:

Garsonka pro 2 osoby s kuch. koutem, sprcha a WC, TV.

Podkroví:

Apartmá: dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj s televizí, kuchyňka, posezení v hale, koupelna, WC. od 4 - 8 os. Balkon v patře.

Vedle objektu:
Chata pro 2-4 os. od jara do podzimu. Terasa, gril, TV, koupelna se sprchou, WC, vybavená kuchyň. Parkování vedle chaty.

Služby

Snídaně.

Stravování

Snídaně.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Objekt se nachází uprostřed Českého ráje a je dobrým východiskem jak pro pěší turistiku tak zejména pro cykloturistiku. Nedaleko Hruboskalské skalní město, přírodní zábavný park "Šťastná země", Podtrosecká údolí, Kopicův statek (skalní reliéfy), hrady Valdštejn, Rotštejn, Trosky, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov a další. Koupání v nedalekých Sedmihorkách, koupaliště v Železném Brodě. Klokočské skály, Kozákov (rozhledna, paragliding) a mnoho dalších turistických a přírodních atraktivit.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Tatobitská lípa Vyskeř Arboretum – Bukovina Údolí Plakánek Borecké skály Věžický rybník Prachovna Podtrosecká údolí Hlavatice Dlaskův statek Kalvárie a Boží hrob Radeč Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Vranov - Pantheon Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Symbolický hřbitov horolezců Hrad Frýdštejn - zřícenina Pekařova brána Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála


© ceskyraj.info 2005-2019