1-2 z 2 objektů  
Penzion - Lydia

Ubytování Lydia

Místo: Semily 
Druh: Penzion, Cena lůžka od: 300 Kč, Provoz: PŘÍJEZD OD 14.00 -18.00 ODJEZD DO 10.00 V topné sezoně ubytujeme od 4 osob a 4 nocí výše.
ZASTAVTE SE PROSÍM A ČTĚTE.....JE MOŽNÉ,ŽE JSOU JINDE SKÁLY VYŠŠÍ,KRAJINA HEZČÍ,KOUPÁNÍ TEPLEJŠÍ, LESY HLUBŠÍ A PRO TURISTU ATRAKTIVNĚJŠÍ, ALE TOU KRÁSOU NAŠÍ KRAJINY, HISTORIÍ A TOLIK ŽÁDANÝM KLIDEM, ZADUPE Č.RÁJ KONKURENTY DO ZEMĚ !! Příjemné a romantické ubytování na klidném místě u lesa,(10 m),plného hub,malin,ostružin,u horského potoka,v samé zeleni, kde slyšíte zpěv ptáků a šumění vody .Parkování zdarma u objektu.Wifi zdarma.K dispozici venkovní gril,ohniště,úžasná sezonní solární sprcha s polohovacími židlemi a sto
Aktuálně: BUFETOVÉ SNÍDANĚ S NEOMEZENÝMI NÁPOJI, JSOU ZDARMA. Od 4 nocí = Relaxační masáž obličeje a hlavy, pro dámy je ZDARMA jako dárek od nás.Platí při plné ceně ubytování bez slev.
Detail nabídky

Farma Kotelsko

Farma Kotelsko

Místo: Kotelsko (Veselá u Semil) 
Druh: Penzion, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Celoročně.
Farma Kotelsko nabízí ubytování v nově vybudovaném penzionu. K dispozici jsou tři pokoje (dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový). Penzion nabízí WiFi připojení, televizi, gril, kuchyň a dvě koupelny.
Detail nabídky

  1-2 z 2 objektů  
© ceskyraj.info 2005-2020