<<   30-32 z 32 objektů  
Apartmány   U  Vodníka

Apartmány U Vodníka

Místo: Roveň u Mladějova 
Druh: Apartmán, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Hlavní sezóna: červenec, srpen pouze týdenní pobyt

Ostatní: týdenní a minimálně dvoudenní pobyt- dle dohody
Ubytování se nachází v obci Roveň u Mladějova v centru Českého ráje, u místní komunikace, cyklostezky a malého rybníka.K dispozici jsou 2 apartmány v přízemí a pokoj v podkroví.Každá jednotka má vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, televizí, základní WIFI v celém objektu. Uložení kol v objektu.Kryté venkovní sezení se stolem, židlemi, grilem, venkovní sprchou. Rekr. plocha na břehu rybníka s ohništěm a posezením, vlastní loďka. Parkování na oploceném pozemku.
Detail nabídky

Selský dvůr Vyskeř

Selský dvůr Vyskeř

Místo: Vyskeř 
Druh: Apartmán, Cena lůžka od: 300 Kč, Provoz: Celoročně
Usedlost se nachází v centrální části Českého Ráje na jižním svahu vrchu Vyskeř v centru všech krás Českého ráje. K dospozici 2 – 4 lůžkové apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek. Dětský bazén, zahradní gril, houpačka,trampolína, ohniště. Přímo ze dvora můžete odejít cestou mezi pastvinami do přírody. Parkování u objektu.
Detail nabídky

Chalet Amulet

Chalet Amulet

Místo: Hrubá Skála – Rokytnice 
Druh: Apartmán, Cena lůžka od: 400 Kč, Provoz: Celoročně.
Nově postavený srub je situován na samotě, v malebném prostředí mezi rybníky a lesy Českého ráje, na turistické trase Podtrosecká údolí, nedaleko vyhlášené výletní restaurace Vidlák. Ubytování ve srubu je v tichém prostředí přímo pod věžemi hradu Trosky. Kapacita 2 osoby (+ malá minipostýlka). Ohniště, venkovní gril, posezení. Uložení kol. Možnost vypůjčení kol. Domácí mazlíčci vítáni. Parkování přímo u objektu.WI-FI.
Aktuálně: Nové ubytování na těchto stránkách. Nově vybudovaný srub. Volné termíny na léto.
Detail nabídky

<<   30-32 z 32 objektů  
© ceskyraj.info 2005-2020