1-4 z 4 objektů  
Hotel Štekl

Hotel Štekl

Místo: Hrubá Skála 
Druh: Hotel, Cena lůžka od: 400 Kč, Provoz: od března do listopadu
Ubytování v centru Českého Ráje ve 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím nebo v apartmá (na pokojích TV, internet). Možnost seminářů, podnikových školení. V ceně ubytování snídaně. Skvělá kuchyně, parkování v areálu hotelu zdarma.
Detail nabídky

Hotel Jičín

Hotel Jičín***

Místo: Jičín 
Druh: Hotel, Cena lůžka od: 700 Kč, Provoz: Celoročně, každý den
Hotel v historickém centru Jičína s restaurací U dělové koule z Prusko-Rakouské války 1866. K dispozici 16 kompletně moderně vybavených pokojů (62 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, satelitem, minibarem, možností bezdrátového připojení na internet. Hlídané parkoviště.
Detail nabídky

Motel EVEN

Motel Even

Místo: Sedmihorky u Turnova 
Druh: Hotel, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Celoročně.
Ubytování s restaurací v srdci Českého ráje. Každý pokoj má sprchový kout, WC, TV. Pokoje mají samostatný vchod, oddělený od restaurace. Parkování ve dvoře areálu, venkovní posezení pro hosty, možnost grilování, úschovna jízdních kol.
Detail nabídky

Hotel Podkost

Hotel Podkost

Místo: Podkost (Libošovice) 
Druh: Hotel, Cena lůžka od: 500 Kč, Provoz: Hotel denně 10:00 – 22:00. Restaurace
letní sezóna (červenec, srpen) denně
od 10:00– 20:00. Mimo sezónu (duben, květen, červen, září) středa až pátek 10:00 – 18:00, sobota a neděle 10:00 – 20:00. Říjen až březen – dle telefonické domluvy.
Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotel Podkost leží v obci Podkost v bezprostřední blízkosti gotického Hradu Kost. U hotelu je soukromé parkování. Hotel s výbornou domácí kuchyní. Ideální možnosti sportovního či volnočasového vyžití, především cyklistika, pěší turistika v srdci Českého Ráje. Možnost pořádání oslav, školení, škol v přírodě, svateb a firemních večírků.
Detail nabídky

  1-4 z 4 objektů  
© ceskyraj.info 2005-2019