Apartmány Tunka Zdeněk

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion Zdeněk Tunka

Kontakty

Adresa
Malá Skála 34, 468 22 Železný Brod
Telefon
+420 483 392 196, mobil +420 777 31 20 31
E-mail
tunka.zdenek@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.ubytovani-tunka.cz

Druh

Chata/chalupa

Místo

Malá Skála 

Provoz

Celoročně

Ceny

200 - 350,- Kč./osoba/noc (podle počtu ubytovaných osob).

Popis objektu

APARTMÁNY I.
Nový apartmánový dům byl uvedený do provozu v roce 2012, je rozdělený na dva zrcadlově řešené apartnámány, každý apartmán má samostatný vchod, kapacitu 6 lůžek a rozměr 60 m2. Dům je umístěný v obci Malá Skála přímo mezi Suchými skalami a Pantheonem.

APARTMÁN „P“
Apartmán „P“ má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem ( sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

APARTMÁN „S“
Apartmán „S“ má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem ( sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada ( cca 1.600 m2 ), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená, určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená, možnost venkovního posezení. Vedle pergoly je zahradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.

APARTMÁNY II.
Dva samostatné apartmány A a B na Malé Skále, s možností využití i jako jeden objekt pro 10 osob.
Apartmán A (2 – 5 osob)
Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová a akumulační kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC.
Apartmán B (2 – 5 osob)
Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová a akumulační kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC.

DOMEK
Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem (lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí), kachlová kamna, akumnulační kamna, televize, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Služby

Stravování

Vlastní. Možnost vaření. Restaurace v obci.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, bowling, tenisové dvorce, půjčovna kol a sportovního náčiní. Koupání lze realizovat v řece Jizeře. Pro zájemce lze zajistit rafting, pod odborným dohledem slézání blízkých skalních masívů. Za nepříznivého počasí možnost využití nové víceúčelové haly přímo v Malé Skále. V nedalekém Železném Brodě a Turnově jsou k dispozici i další služby (jako banka, bankomat, fitness, taxi atd.). Okolí je ideální pro pěší, tak i pro cykloturistiku. V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků. Příznivci běžek také nebudou zklamáni. Sousedství Českého Ráje, Jizerských hor a Krkonoš je přímo ideální pro milovníky výletů.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Obec Jenišovice Bozkovské dolomitové jeskyně Kopanina Dlaskův statek Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Vranov - Pantheon Besedice – Kalich Hrad Rotštejn – zřícenina Suché skály Kozákov Hrad Frýdštejn - zřícenina Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála


© ceskyraj.info 2005-2024