1-3 z 3 objektů  
Privat - apartmán No 109 - Zdeněk Zrcek

Privat - apartmán No 109 - Zdeněk Zrcek

Místo: Malá Skála 
Druh: Apartmán, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Celoročně. Objednávka v červenci a srpnu na celý týden od soboty.
Ubytování na atraktivním místě v Českém ráji. Pokoje v klasickém (rustikálním) stylu, apartmán pro 2 - 4 osoby, 2 pokoje pro 2 osobymožnost pronájmu celého podlaží. Zajímavé slevy pro skupiny. WIFI v objektu.
Detail nabídky

Penzion Zdeněk Tunka

Apartmány Tunka Zdeněk

Místo: Malá Skála 
Druh: Chata/chalupa, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Celoročně
Nabízíme ubytování ve třech domech apartmánového typu, bez přítomnosti majitele, pro 2 – 6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. Ubytování tvoří nový „ Dům se dvěma apartmány I.“ uvedený do provozu v roce 2012 (kapacita 12 lůžek), „Dům se dvěma apartmány II.“(kapacita 10 lůžek) a „Domek“ (kapacita 6 lůžek). Objekty jsou od sebe vzdáleny cca 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol.
Detail nabídky

Chalupa Lebeda

Chalupa Lebeda

Místo: Rakousy 
Druh: Chata/chalupa, Cena lůžka od: 200 Kč, Provoz: Letní sezóna, DUBEN - ŘÍJEN.
Ubytování ve stylové roubené chalupě z r. 1833. Velká zahrada, venkovní posezení, řeka Jizera 100 metrů. Parkování přímo u objektu na pozemku chalupy. WIFI v celém objektu. Nově pro děti velká trampolína - průměr 5 metrů Od roku 2013 navazují nové cyklostezky směr Turnov, Valdštejn, Trosky a směr Malá Skála, Frýdštejn.
Detail nabídky

  1-3 z 3 objektů  
© ceskyraj.info 2005-2019