Apartmán - Chalupa Dneboh u Drábských světniček

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Chalupa Dneboh

Kontakty

Adresa
Dneboh 15, 295 01 Mnichovo Hradiště
Telefon
mobil 737 054 180

Druh

Apartmán

Místo

Dneboh u Drábských světniček 

Provoz

Květen a červen dle objednávky, červenec, srpen - týdenní pobyty, září dle objednávky.

Ceny

Týdenní pobyt (7 nocí) pro až 5 osob celkem 5 000,- Kč, v měsících červen a září sleva na 4 500,- Kč. (2 přistýlky v samostatném pokojíku možné).

Popis objektu

Chalupa se nachází na okraji obce Dneboh, nedaleko Drábských světniček, vrchu Mužský a hradu Valečov.

K dispozici samostatný apartmán s vlastním příslušenstvím. 2 ložnice, dětský pokoj (herna), obývací pokoj, kuchyňka, sociální zařízení (koupelna+wc). Celkem až 7 lůžek + dětská postýlka).

Možnost využití velké zahrady, ovocný sad, venkovní posezení, gril, pink-ponk, pro děti houpačka, altánek, nafukovací bazének. Lanovka a další atrakce pro děti.

V sousedství lesy, skály, hrady...

Možnost kontaktu dětí s domácími zvířátky. Ovoce ze sadu pro ubytované zdarma. Dostatek prostoru pro hry a sportovní vyžití pro děti i dospělé. V obci jsou k dispozici tenisové kurty.

WIFI. Možnost úschovy kol. Parkování přímo u objektu.

Služby

Kuchyňka (včetně nádobí) a příslušenství (koupelna, WC). Na pokoji TV, satelit, rádio. Na zahradě lanovka pro děti a další atrakce.

Stravování

Možnost vaření.

FotogaleriePopis okolí

Drábské světničky, hrad Valečov, skály, lesy, tenisové kurty v obci. Možnost cyklovýletů. Mladá Boleslav - Muzeum ŠKODA - AUTO a další možnosti.
Vodní plochy v okolí: koupaliště Kněžmost, Komárovský rybník, pískovna Ptýrovec - Veselá, koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou, Malý a Velký písečák, koupaliště Dolní Bukovina, koupaliště Bakov nad Jizerou, koupaliště Kacanovy, rybník Věžák.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Polabské národopisné muzeum Březina Mnichovo Hradiště Mohelnice nad Jizerou Vrch Káčov u Mnichova Hradiště Prachovské skály Věžický rybník Podtrosecká údolí Kopicův statek Zámek Dětenice Drábské světničky (zbytky skalního hradu) Hrad Kost Valečovské skalní světničky Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2024