Penzion Olda

Kontakty Galerie Okolí Objednat / Rezervovat Doporučit přátelům
Penzion Olda

Kontakty

Adresa
Hrubá Skála Doubravice 55
Telefon
+420-777 765 256
E-mail
dasa.kolblova@seznam.cz (napsat ubytovateli)
WWW
http://www.penzion-olda.cz

Druh

Penzion

Místo

Hrubá Skála - Doubravice 

Provoz

Od 1.3. do 31.10., minimálně 2 noci.

Ceny

Letní sezona – květen - září

Základní cena za osobu na jednu noc: 600,- Kč
Cena za osobu na dvě až šest nocí: 430,- Kč/noc
Cena za osobu na sedm a více nocí: 380,- Kč

Mimosezonní cena – březen, duben, říjen

Základní cena za osobu na jednu noc: 450,- Kč
Cena za osobu na dvě a více nocí: 380,- Kč
Psi – pouze malé krátkosrsté rasy: 100,- Kč / noc

Děti do 10-ti let mají slevu 10%.

Popis objektu

Rodinný penzion nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni.

Všechny pokoje mají nové postele s pěnovými matracemi, přikrývky a polštáře s mikrovláknem. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a chodbičku oddělující pokoj od společných prostor, takže v pokoji je klid nerušený hlukem ze schodiště a haly. Dvou a třílůžkové pokoje mají manželské postele, v jednom pokoji lze postele od sebe odsunout, takže vytvoří dvě samostatná lůžka.

V celém penzionu i na zahradě je k dispozici WiFi. V penzionu se nachází též společenská místnost s televizí a fotbálkem, automat na kávu a barový pult s výčepním zařízením. Na zahradě je altán s grillem, pingpongový stůl a bazén.

Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce a páry, pro pěší i cyklistické turisty ( v areálu je zamykatelná kolárna).

Služby

WiFi. BAZÉN. V penzionu se nachází též společenská místnost s televizí a fotbálkem, automat na kávu a barový pult s výčepním zařízením. Na zahradě je altán s grilem, pingpongový stůl. Uzamykatelná kolárna.

Stravování

Stravování není v penzionu poskytováno, v budově je společná kuchyně a jídelna, kde má každý pokoj svou skříňku s nádobím.

Přibližně 100 m od penzionu je obchod s potravinami. Stravování je možné dohodnout v motorestu vzdáleném 2 km od penzionu.

Napsat ubytovateli

Váš telefon


Váš e-mail


Zpráva
FotogaleriePopis okolí

Skalní města, hrady a zámky, lesy, rybníky.

Výhodná poloha penzionu nabízí výlety do všech atraktivních lokalit Českého ráje – na zámek Hrubá Skála je to pěšky 20 minut volnou chůzí – bez nutnosti cestovat autem, tedy pěšky nebo na kole. V průběhu roku, především v letní sezoně se v okolí koná mnoho zajímavých kulturních akcí.

Okolí (Památky a zajímavosti v okolí)

Prachovské skály Arboretum – Bukovina Údolí Plakánek Věžický rybník Prachovna Podtrosecká údolí Hlavatice Dlaskův statek Kalvárie a Boží hrob Mlýn ve Střehomi Kopicův statek Zámek Dětenice Skalní obydlí u hradu Kost Symbolický hřbitov horolezců Pekařova brána Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht


© ceskyraj.info 2005-2024